Ornithophora (Sigmatostalix) radicans

11,95

Ornithophora (Sigmatostalix) radicans wordt ook vaak onder de naam Sigmatostalix radicans aangeboden is zeer geschikt voor tropische regenwoud terraria. En vormt onder ideale omstandigheden mooie bossen. De grote bloeistengels ontstaan vooral in de maanden september, oktober en november en vormen dan vele kleine witte bloemen die een zoetige lucht verspreiden. Ornithophora radicans groeit in de natuur van Brazilië vooral op takken en bemoste rotswanden.

 

Uitverkocht

Categorie:

Beschrijving

 

Ornithophora radicans kan in het terrarium prima , met een beetje sphagnum mos op een tak of op de zij of achterwand geplaatst worden. In tegenstelling tot de meeste orchideeën verdraagt  Ornithophora radicans ook een iets vochtigere standplaats maar mag zeker niet continue nat staan. Een constante hoge luchtvochtigheid en temperaturen tussen 18 en 30C zijn ideaal. Een goede ventilatie is zoals bij iedere orchidee ook van groot belang.

 

Extra informatie

Gewicht300 g
Land van herkomst

Brazilië

Bloei

Kleine witte bloemen op bloeistengels van +/- 10cm vormen zich vooral van september tot oktober.

Grootte

Dunne bladeren van 10cm op kleine pseudobulben

Verzorging

epifitysch ( opgebonden) op een tak of tegen de zij of achterwand met een temperatuur tussen 18-34C en een hoge luchtvochtigheid.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Ornithophora (Sigmatostalix) radicans” te beoordelen